GRAFICI
GRAFICKÉ STUDIO PEOPLEART CORPORATE IDENTITYGRAFIKA TISKOVINTVORBA WWW STRÁNEKkontakty
KATALOGPLAKÁTKALENDÁŘREKLAMNÍ GRAFIKAREKLAMNÍ GRAFIKATVORBA LOGAVENKOVNÍ REKLAMAREKLAMNÍ GRAFIKAREKLAMNÍ GRAFIKAREKLAMNÍ GRAFIKAREKLAMNÍ GRAFIKAREKLAMNÍ GRAFIKAREKLAMNÍ GRAFIKAREKLAMNÍ GRAFIKATVORBA LOGAREKLAMNÍ GRAFIKAREKLAMNÍ GRAFIKAVENKOVNÍ REKLAMAREKLAMNÍ GRAFIKATVORBA LOGAREKLAMNÍ GRAFIKAREKLAMNÍ GRAFIKANOVINYDÁRKOVÝ POUKAZ

GRAFICKÉ PRÁCE / REKLAMNÍ GRAFIKA

GRAFIKA TISKOVIN / TVORBA LOGA, GRAFIKA FIREMNÍCH, REKLAMNÍCH TISKOVIN A VENKOVNÍ REKLAMY

TVORBA LOGA

Kvalitní logo, ideálně včetně grafického manuálu logotypu, je dobrý základ pro vaše další firemní materiály. Proto je dobré vybrat si třeba naše kreativní grafické studio a do tvorby loga u nás trochu investovat. Díky modernímu logotypu, vystihujícímu zaměření vaší firmy, budou pak i vaše firemní a reklamní tiskoviny nebo webdesign vašich internetových stránek internetových stránek vypadat skvěle.
Grafický manuál logotypu definuje pravidla pro správné a jednotné použití vašeho firemního loga. Určuje např. barevnost loga /definici barev/, znázorněnou jednobarevnou a inverzní podobu značky, minimální velikost loga v tisku, ochrannou zónu logotypu, do které nesmějí zasahovat při užití v tiskovinách jiná loga nebo grafické prvky, nebo příklady zakázaných variant loga. Součástí tvorby loga jsou samozřejmě i výstupy pro tiskové použití nebo řezanou grafiku. Pokud si kromě tvorby loga u nás necháte zpracovat i logomanuál, nemusíte se v budoucnu bát, že vám bude jiná grafická či reklamní firma vaše logo přebarvovat nebo nějak deformovat.
Ukázky logomanuálu: LIVETORIDE

GRAFIKA FIREMNÍCH TISKOVIN

Když už vám zpracujeme pěkné moderní logo, určitě se nám povede vytvořit pro vaší firmu i vkusné dopisní obálky, hlavičkové dopisní papíry, formuláře, razítka, vizitky, interní firemní tiskoviny včetně šablon, projektové firemní prezentace, bulletiny, prezentační firemní desky, do kterých si ty tiskoviny budete dávat, cedulky pro označení vašich zaměstnanců, aby jste si je i vy zapamatovali nebo luxusní grafiku vaší výroční zprávy, aby jste i konkurenci ukázali, že nejste malá firma.
GRAFIKA VIZITEK, HLAVIČKOVÝCH PAPÍRŮ A DOPISNÍCH OBÁLEK
Chcete-li vizitky, připravíme vám grafické návrhy vizitek, vysázíme vám na ně vaše kontakty, připravíme a pošleme do tisku. Vizitky ale většinou zpracováváme jen při tvorbě celkového vizuálního stylu firmy. Připravíme vám i líbivou, ale přehlednou grafiku pro firemní obálky, dopisní a hlavičkové papíry, ať si konkurence drbe hlavičku.
GRAFIKA INTERNÍCH FIREMNÍCH TISKOVIN, FORMULÁŘŮ, FAKTUR I PREZENTAČNÍCH FIREMNÍCH DESEK
Naše grafické studio vám může zpracovat i grafiku úředních nebo interních firemních tiskovin, formulářů a faktur, aby se do nich vašim asistentkám hezky psalo. Přehlednou grafiku vycházející z jednotného vizuálního firemního stylu vám připravíme pro ofsetový tisk. Naši všehoschopní grafici vám rádi zpracují grafický návrh a podle vybrané výsekové formy vám grafiku prezentačních desek připraví a pošlou do tisku. Do firemních desek si pak budete moct strkat všechno, co jsme vám vygrafičili.
LUXUSNÍ GRAFIKA PRO VÝROČNÍ ZPRÁVY A FIREMNÍ ČASOPISY /BULLETINY/
Pokud vám už nepřijde dostatečně reprezentativní předkládat výroční právy vaší společnosti stvořené v MS WORD vaší kreativní sekretářkou, svěřte její grafické zpracování našemu ještě kreativnějšímu grafickému studiu PEOPLEART. Kromě možná i netradiční grafiky vám nabídneme atypické papíry, na které lze výroční zprávu tisknout i netradiční technologie výroby - tisku vaší výroční zprávy. Graficky vám zpracujeme a vysázíme /DTP práce/ i vaše firemní časpopisy - bulletiny.

GRAFIKA DÁRKOVÝCH A PREZENTAČNÍCH REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

Naše grafické studio vám připraví grafické návrhy pro sítotisk, tampontisk, výšivky, pískování, leptání, deptání vašich reklamních předmětů nebo firemních bloků a schválenou grafiku připraví a pošle do výroby.

GRAFIKA REKLAMNÍCH TISKOVIN

GRAFIKA PLAKÁTU

Pokud potřebujete pro zviditelnění pořádané akce vytvořit plakát, můžete se na naše grafické studio také spolehnout. Plakát vytvořený našimi grafiky bude tak poutavý, že ho jistě nikdo nepřehlédne, ani my. Plakát pro kulturní akce většinou obsahuje hedline, texty - obvykle program akce, atraktivní grafiku od našeho grafického studia třeba i doplněnou nějakou fotografií a samozřejmě nezbytná loga mediálních partnerů a sponzorů - bez nich by ta akce přeci nebyla. Reklamním plakátu zas stačí jen ta grafika, nadpis a někdy i výrobek. Záleží, co má reklamovat.

GRAFIKA REKLAMNÍHO LETÁKU, PROSPEKTU, BROŽURY NEBO SKLÁDAČKY

Jestli chcete cpát lidem do schránek nějaké zbytečné papíry zkuste to třeba s letákem nebo chcete-li prospektem. Můžem vám ho vytvořit i s atraktivní grafikou a zaujmout tak třeba zastánce tříděného odpadu. A nebo vám vymyslíme, jak umístit leták na zajímavější místo, kde to má trochu smysl. Rozhodně grafikou reklamního nebo produktového letáku vytvořenou naším grafickým studiem PEOPLEART budete nadšený. Když se chcete prezentovat a nemáte na katalog, třeba vám bude stačit nějaká menší brožura a nebo vám můžeme vytvořit grafiku skládačky včetně sazby.

TVORBA PREZENTAČNÍHO PRODUKTOVÉHO KATALOGU A KALENDÁŘE

Naše kreativní grafické studio vám vytvoří originální grafiku pro váš prezentační nebo produktový katalog, reklamní firemní kalendář stolní, vizitkový nebo nástěnný se slečnou nebo bez, hlavně se správným datumem na další rok. Když dáme grafiku a sazbu kalendáře dohromady, a vše pořádně zkontrolujem, pošleme hotový kalendář do tisku, aby jste měli po celý další rok co rozdávat svým obchodním partnerům.

OBALOVÝ DESIGN

Naše grafické studio vám připraví neodolatelnou grafiku vašeho výrobku, aby jste v budoucnu třeba něco prodali. Připraví grafické výstupy pro výrobu i podklady pro výsekové firmy. A pak můžete balit /nejlépe vaše výrobky/ a prodávat. Uvidíte, třeba sbalíte někoho i na ten pěkný obal.

VENKOVNÍ REKLAMA

Polepy výloh, polepy aut, grafika billboardů, navigační systémy, informační systémy, reklamní a informační tabule - tohle všechno můžete potřebovat. Hezká grafika polepů výloh schová nepěkné sluncem vyšisované a zašlé zboží, polep auta nebo služebního vozu zpevní popraskaný kyt vašeho blatníku, billboard je pro řidiče příjemné rozptýlení při jízdě, zvláště když upoutá zajímavou grafikou a inteligentním sloganem od našeho grafického a reklamního studia, to se možná i někdo vybourá. Ale díky dobře zpracovanému logickému navigačnímu systému trefí i chodci /pro řidiče a slepce jsou dobré velké navigační tabule/. Informačními systémy můžete někoho informovat, např. jakou máte na firmě funkci. Reklamní tabule může dobře i nedobře zviditelnit vaši firmu. Když se svěříte do rukou grafikům našeho grafického a reklamního studia, těšte se na originální slogany nejen pro billboardy a poutavou grafiku vašich reklamních ploch. Naše grafické studio umí ale i polepit letadlo nebo vám zpracuje design celé prodejny včetně návrhů pro malovanou nebo světelnou reklamu, vytvoří i grafiku pro roll-upy, které si můžete po konferencích rull-ovat.

GRAFIKA PRO BILLBOARD, REKLAMNÍ TABULE, REKLAMNÍ PLACHTY A ROLL-UPY

Správně děláte. Originální grafika a slogan jsou součástí obvykle viditelné reklamní kampaně, pokud se billboard umístí na to správné místo. Naši grafici grafického studia PEOPLEART vám vygrafičí pro billboard grafiku a vymyslí nějaký vtipný slogan, chcete-li. Někomu stačí i mikro billboard, kterému se říká reklamní tabule. A někomu jen roll-up. Roll-up je šikovná skladná a přenosná reklamní plocha vhodná do interiérů např. na konference, školení a předváděcí akce. I s grafikou pro vaši reklamní tabuli, reklamní plachtu nebo roll-up můžete oslovit naše grafické studio.

GRAFIKA PRO NAVIGAČNÍ A INFORMAČNÍ SYSTÉM

Navigační a informační systém může začínat venkovními navigačními tabulemi, pokračovat označením vaší budovy, infotabulí na patře budovy až po označení jednotlivých kanceláří. Naši grafici vám vytvoří přehledný logický navigační a informační systém, aby k vám každý trefil a netrefilo by ho z toho.

GRAFIKA PRO POLEPY VÝLOH

Když potřebujete polepit výlohu, zpracujeme vám podklady pro řezanou grafiku polepu výpohy. A nebo nám můžete svěřit design celé prodejny včetně interiéru. Naši grafici zpracují i podklady pro malovanou reklamu.

GRAFIKA POLEPŮ FIREMNÍCH VOZŮ

Naši grafici vám zpracují grafický návrh pro polepy aut a připraví podklady pro výrobu.

PRO TVORBU GRAFIKY FIREMNÍCH TISKOVIN, REKLAMNÍ GRAFIKY A VENKOVNÍ REKLAMY KONTAKTUJTE NAŠE GRAFICKÉ STUDIO PEOPLEART

PRAHA

e-mail: tisk-praha@peopleart.eu
gsm: +420 776 655 057

PRO TVORBU GRAFIKY FIREMNÍCH TISKOVIN, REKLAMNÍ GRAFIKY A VENKOVNÍ REKLAMY KONTAKTUJTE NAŠE GRAFICKÉ STUDIO PEOPLEART

PÍSEK

e-mail: tisk-pisek@peopleart.eu
gsm: +420 774 044 939

MAPA WEBU

corporate identity / grafika tiskovin / tvorba www stránek / kontakty / firemní vizuální styl / tvorba katalogů / tvorba e-shopů / tvorba loga / webdesign / grafika plakátů / tvorba webových stránek / polety aut / tvorba internetových stránek

Copy © grafické studio PEOPLEART / Písek a Praha 5 Smíchov - Anděl
www.peopleart.eu
www.graficka-studia.cz

INTERNETOVÉ A GRAFICKÉ STUDIO PEOPLEART

www stránky a e-shopy
gsm: +420 776 655 057
e-mail: internet@peopleart.eu


tiskoviny a loga - Praha
gsm: +420 776 655 057
e-mail: tisk-praha@peopleart.eu


tiskoviny a loga - Písek
gsm: +420 774 044 939
e-mail: tisk-pisek@peopleart.eu