...a zas nazačátekGrafické a internetové studio PeopleArt Grafika firemních tiskovinfotografie pro reklamu i grafikuGrafika firemních tiskovin umění Grafika firemních tiskovineshopy na pronájem Grafika firemních tiskovin
grafika firemních tiskovin
Grafika firemních tiskovin grafika firemních tiskovin Grafika firemních tiskovin corporate identity venkovní reklama grafika firemních tiskovin grafika pro tiskoviny Grafika firemních tiskovin
tvorba logotypu Grafika firemních tiskovin grafika tiskovin Grafika firemních tiskovin Grafika firemních tiskovin Grafika firemních tiskovin fotografie pro reklamu v v
Grafika firemních tiskovin Grafika firemních tiskovin Grafika firemních tiskovin
Grafika firemních tiskovinGrafika firemních tiskovin Grafika firemních tiskovin Grafika firemních tiskovin
Grafika firemních tiskovin Grafika firemních tiskovin Grafika firemních tiskovin

Můžou se vám hodit hezké tiskoviny.
Vyrobíme pro firmu vaší
jedny, druhé, další a další...

merkantilní tiskoviny - bulletin prezentační tiskoviny hlavičkové a poznámkové papíry - příručky - jídelní lístky power point prezentace - šablony word - vizitky - výroční zprávy projektové prezentace
dopisní obálky - hlavičkové papíry - formuláře - firemní desky úřední tiskoviny - razítka
CD prezentace - etikety
Grafika firemních tiskovin
Grafika firemních tiskovin
Grafika firemních tiskovin
Copyright © PeopleArt 2008, v případě nouze - 774 044 939 - méně akutní případy
na eMail: info@peopleart.eu - ale jinak nás najdete v hrnku na café :-)
Pípněte do grafického studia PEOPLEARTGRAFIKA PRO FIREMNÍ A PREZENTAČNÍ TISKOVINY


MERKANTILNÍ TISKOVINY - PREZENTAČNÍ TISKOVINY - FIREMNÍ A ÚŘEDNÍ TISKOVINY


Chcete od našeho skvělého grafického studia PEOPLEART zpracovat grafiku vašich firemních, úředních nebo prezentačních tiskovin?

... ano ano chceme od vašeho úžasného grafického studia všechny možné prezentační a firemní tiskoviny hlavně prezentační desky a výroční zprávy nebo bulletiny, pak taky firemní papíry a formuláře nebo hlavičkové papíry ty sou asi na hlavu a pak dopisní papíry a taky chcem zpracovat grafiku pro dopisní obálky a poznámkové bloky a nebo vizitky, identifikační karty po zaměstnance nebo čipové karty, vizitky, PowerPiont prezentace, příručky, CD prezentace a CD obaly, etikety, šablony v MS Word, kontaktní karty, označení zaměstnanců a jiné užitečné tiskoviny ozdobené grafikou z vašeho grafického studia.

Naše grafické studio PEOPLEART s grafickým ateliérem v Písku rádo zpracuje grafiku (napřed teda grafické návrhy, pak sazbu a předtiskovou příípravu) pro klienty nejen z Písku, Českých Budějovic, Tábora, Strakonic, Prachatic nebo Českého Krumlova, ale třeba pro někoho z Prahy nebo odjinud.Chcete vědět, co všechno grafici grafické studia PEOPLEART umí vygrafičit?

- sazečské práce
- grafické práce
- předtisková příprava

takže třeba:
grafika pro hlavičkové dopisní papíry, firemní obálky, prezentační desky, poznámkové bloky, výroční zprávy, formuláře, bulletiny, samolepky, tisková inzerce, čipové a identifikační karty, označení zaměstnanců, elektonické zprávy, Power Point prezentace včetně šablonA teď troška moudrých slov převzatých z úst „pana Kafky“:

Merkantilní tiskoviny

V kapitole merkantilní tiskoviny definujeme principy často nejdůležitějšího komunikačního kanálu s veřejností. Např. barevný hlavičkový papír může být předtištěn ofsetovou technologií a samotný text se dotiskne na stolní tiskárně. V jiných případech může být celý dopis v černobílé podobě tištěn z elektronické šablony na stolní tiskárně. Na úvodní straně kapitoly je velice důležité vysvětlit princip vyplňování dokumentů. Na osobní hlavičkový papír bývá zpravidla kladen vyšší nárok na polygrafické zpracování. Také dokumenty jako faxová zpráva, memo, zápis z jednání, faktura, objednávka apod. podléhají principům vizuálního stylu.
Přestože e-mail není tištěnou aplikací, bývá součástí této kapitoly jako nástroj administrativní komunikace. Jedním z prvních projevů viuálního stylu, který se lidem dostane doslova do rukou, jsou vizitky. Pro vrcholové vedení některých velkých společností se zpracovávají také speciální vizitky, podobně jako osobní hlavičkový papír.
Existuje celá řada grafických a polygrafických řešení vizitek. Důležité je, aby vizitka splnila svůj hlavní úkol. Komplimentka je tiskovina spíše reprezentativního charakteru. Používá se jako příloha k zásilkám, píše se na ni krátký vzkaz, jako např. poděkování a podpis.
Dopisní obálky pro běžnou komunikaci se používají nejčastěji ve formátech: DL s okénkem nebo bez okénka, C6, C5, a C4. Při návrhu designu obálek je třeba vzít v potaz poštovní předpisy, týkající se především definování míst k možnému potisku. Další aplikací běžné administrativní komunikace jsou razítka. Každá společnost může mít různé typy a různé formáty razítek (běžné obdélníkové nebo slavnostní kulaté).
Do kapitoly Tištěné materiály zařazujeme aplikace komunikačního a pomocného charakteru, k jejichž výrobě se užívá tiskové technologie a které nebyly v dosud zmíněných kapitolách. Seznam materiálů ke zpracování je výsledkem interního auditu materiálů.
Běžnou součástí této kapitoly bývá poznámkový blok. Aplikace vizuálního stylu se často ukazuje na formátu A4 a A5. U bloků je vhodné pracovat s brandigem střídmě. Pro distribuci tištěných materiálů formátu A4 se používají prezentační desky (složky, desky s chlopní či klopou).

copak grafické studio PeopleArt umí

copak grafické studio PeopleArt umí

ŠIKOVNÁ MAPA GRAFICKÉ ČÁSTI WEBU GRAFICKÉHO STUDIA PEOPLEART


GRAFICKÉ PRÁCE - o tvorbě grafického studia

GRAFICKÉ STUDIO JAKO STUDIO REKLAMNÍ GRAFIKY - informace o grafickém studiu
JEDNOTNÝ FIREMNÍ VIZUÁLNÍ STYL - grafické práce v oblasti vizuálního stylu


REALIZACE GRAFIKY TISKOVINY - z tvorby grafického studia

CORPORATE IDENTITY - ukázky tvorby firemního vizuálního stylu
GRAFIKA PRO FIREMNÍ A PREZENTAČNÍ TISKOVINY - něco z tvorby mekantilních tiskovin
GRAFIKA PRO VENKOVNÍ REKLAMU -  reference z grafiky venkovní reklamy
TVORBA LOGOTYPŮ NEBO-LI LOGA - ukázky grafických návhů logotypů
GRAFIKA REKLAMNÍCH TISKOVIN - ukázky grafických prací v reklamní grafice


FOTO GRAFICKÉ PRÁCE - o tvorbě foto grafického studia

FOTOGRAFICKÝ ATELIÉR - foto grafické práce od grafického studia PEOPLEART

copak grafické studio PeopleArt umí

PÍSEK :: STRAKONICE :: TÁBOR :: PRACHATICE :: ČESKÝ KRUMLOV :: PRAHA :: JIHLAVA :: PŘÍBRAM :: BRNO :: VODŇANY :: ČESKÉ BUDĚJOVICE :: JIŽNÍ ČECHY
copak grafické studio PeopleArt umí