...a zas nazačátekgrafické a internetové studio fotografie pro reklamu i grafiku umělci - malíři, fotografové, architekti a modelky grafika tiskovin webdesign MERCEDES
webdesign MERCEDES
webdesign MERCEDES webdesign MERCEDES webdesign a tvorba levných www stránek webdesign a tvorba www stránek za akorát peněz webdesign MERCEDES malované a kreslené weby webdesign a tvorba php aplikací a redakčních systémů webdesign a tvorba e-shopů - internetových obchodů webdesign MERCEDES webdesign a tvorba nekomerčních www stránek nechci grafiku ani webdesign webdesign MERCEDES
webdesign MERCEDESwebhosting webdesign MERCEDES aktualizace www stránek webdesign MERCEDES registrace do katalogů webdesign MERCEDES internetové bannery webdesign MERCEDES wallpapery webdesign MERCEDES webdesign MERCEDES webdesign MERCEDES
webdesign MERCEDES webdesign MERCEDES webdesign MERCEDES webdesign MERCEDES
webdesign MERCEDESwebdesign MERCEDES webdesign MERCEDES webdesign MERCEDES webdesign MERCEDES
webdesign MERCEDES webdesign MERCEDES webdesign MERCEDES

stránky a la „MERCEDES“

- luxusní internetové prezentace s obobitým webdesignem na tělo firmy v náročném technologickém zpracování

V rozsahu 2-4 vzájemně propojených stránek, 6-12 fotek, 2x mapka, texty, logo firmy, ikony je cena :
16.900 - 19.700 Kč

- luxusní internetové prezentace a webdesign
webdesign MERCEDES
webdesign MERCEDES webdesign MERCEDES webdesign MERCEDES
webdesign MERCEDES
webdesign MERCEDES Copyright © PeopleArt 2008, v případě nouze - 774 044 939 - méně akutní případy
na eMail: info@peopleart.eu - ale jinak nás najdete v hrnku na café :-)
KontaktyTVORBA INTERNETOVÝCH STRÁNEK - KREATIVNÍ WEBDESIGN - REDESIGN WEBŮ

Chcete pro prezentaci vaší firmy vytvořit kreativní internetové stránky nebo uvažulete o redesignu vašich současných internetových stránek?

Nabízíme vám tvorbu internetových stránek včetně kreativního webdesignu a la MERCEDES nebo redesign současného webu. Zde (nahoře) můžete vidět ukázky luxusních a kreativních www stránek a webdesignu na tělo firmy v náročném technologickém zpracování z tvorby našeho internetového studia.

Internetové studio PEOPLEART vám pomůže vstoupit do světa internetu a neztratit se v něm. Nabízíme kompletní balíček služeb od výběru doménového jména (domény) webhostingu, internetového marketingu, grafického návrhu vašich www stránek (firemní internetové prezentace) až po jejich výrobu (tvorba www stránek). Vytvořené internetové stránky mohou být statické v HTML kódu (tvorba internetových stránek a la Mercedes - reference zde, tvorba internetových stránek a la Žigul, tvorba webových stránek a la Trabant) nebo dynamické v PHP (tvorba PHP aplikací) s vyhledávacími poli a s administračním rozhraním. Naše internetové studio umí postavit aplikaci klientovi na tělo. Nabízíme také tvorbu internetových obchodů na pronájem. „My se staráme, vy prodáváte!“ To je náš slogan. A nezapomínáme ani na SEO. O výhodách internetu a prezentace na něm pomocí firemních internetových stránek (www stránek, webových aplikací s administračním rozhraním, internetových obchodů) již dneska snad nikdo nepochybuje.


Chcete vytvořit www stránky s osobitým a moderním designem dle seo?

Přijďte k nám do našeho internetového a grafického studia na Velké náměstí v Písku. Jelikož jsme písecké grafické a internetové studio rádi vás tu uvítáme a splníme vaše představy o moderních internetových stránkách s tím nejmodernějším grafickým designem. Statickou internetovou prezentaci vám vyrobíme na bázi HTML4 nebo XHTML dle SEO. Dle vašich finančních možností vám připravíme grafický design a la Trabant, Žigul, Mercedes nebo Bugatka.


Stydět se nebudete muset ani za toho Trabanta. Za webdesign vašich stránek nám rádi zaplatíte. Protože jsme vesmírně šikovní, umíme vytvořit nejenom luxusní weby za moc peněz, ale dokážeme rychle a levně vytvořit internetové stránky, pakliže jste „chudý“ instalatér. :-)

Podle charakteru a zaměření vám grafické a internetové studio PeopleArt naprojektuje a zrealizuje vše od jednoduché webové prezentace, až po náročné Internetové aplikace a databáze (HTML, Flash, ASP, PHP, mySQL). Grafické a internetové studio PeopleArt umí postavit web za málo peněz v jednodušší grafické úpravě (Trabant je taky auto), vytvořit www stránky v středním grafickém zpracování (Žigul) nebo v náročnějším provedení za více peněz (Mercedesem se můžu i po chlubit). Umíme ale také postavit interaktivní aplikaci na "tělo klienta" s redakčním systémem (PHP aplikace) nebo internetové obchody (e-shopy). Grafické a internetové studio PEOPLEART se vždy snaží vytvořit osobitý webdesign na tělo vaší firmy (hoďte oko na ukázky naší tvorby) - webdesign pro vaše nové www stránky nebo redesign vašich současných www stránek. Umíme ale i realizovat kreslené ilustrované weby nebo vytvořit webové stránky nejen pro firmy, ale i pro nekomerční použití.

copak grafické studio PeopleArt umí


copak grafické studio PeopleArt umí


ŠIKOVNÁ MAPA INTERNETOVÉ ČÁSTI WEBU GRAFICKÉHO STUDIA PEOPLEART


GRAFICKÉ PRÁCE - o tvorbě grafického studia

WEBDESIGN A TVORBA INTERNETOVÝCH STRÁNEK NEBO E-SHOPŮ - o tvorbě webů


REALIZACE TVORBY WEBDESIGNU A WWW STRÁNEK - z tvorby internetového studia

TVORBA INTERNETOVÝCH STRÁNEK A KREATIVNÍ WEBDESIGN - luxusní www stránky
TVORBA FIREMNÍCH WWW STRÁNEK A MODERNÍ WEBDESIGN - weby za akorát peněz
TVORBA KREATIVNÍCH WWW STRÁNEK A KRESLENÝ WEBDESIGN - kreslené weby
TVORBA LEVNÝCH WEBŮ - tvorba levných www stránek
TVORBA WWW STRÁNEK S REDAKČNÍM SYSTÉMEM - www stránky pro šikovné adminy
TVORBA INTERNETOVÝCH OBCHODŮ -  internetové obchody pro podnikavé
TVORBA UMĚLECKÝCH INTERNETOVÝCH PREZENTACÍ - i nekomeční weby umíme
AKTUALIZACE WWW STRÁNEK - když neumíte HTML
WEBHOSTING PRO DOMÉNY - zajištění webhostingu
INTERNETOVÝ MARKETING A SEO
- když chcete být k nalezeni
TVORBA REKLAMNÍCH INTERNETOVÝCH BANNERŮ A ANIMACÍ -  když chcete zaujmout
TVORBA WALLPAPERŮ - když chcete spořit monitor

copak grafické studio PeopleArt umí

PÍSEK :: STRAKONICE :: TÁBOR :: PRACHATICE :: ČESKÝ KRUMLOV :: PRAHA :: JIHLAVA :: PŘÍBRAM :: BRNO :: VODŇANY :: ČESKÉ BUDĚJOVICE :: JIŽNÍ ČECHYcopak grafické studio PeopleArt umí